Filmowanie to nasza pasja

Nasza realizacja odda wyjątkowy nastrój z dnia Waszego ślubu.

Nasza historia

Studio montażowe – to tu powstają wasze filmy!

Niniejsza podstrona powinna tak naprawdę nosić nazwę „O Was”. To Wy jesteście prawdziwym powodem, dla którego zaczęliśmy naszą przygodę z filmowaniem uroczystości zaślubin.

Jako dynamiczny zespół profesjonalistów wykorzystaliśmy nasze doświadczenie reporterskie i filmowe, by przekształcić banalny reportaż weselny tak aby tworzyć produkcje bliższe poetyce kina.

Naszej pasji kręcenia filmów poświęcamy się bez reszty. Jako kinomani uwielbiamy zatracać się w świetnym filmie. Uwieczniając ślub, łączymy tę ideę z nostalgią pięknego wspomnienia, aby przedstawić wciągającą i poruszającą love story.

Wyzwania nas inspirują i mobilizują.

Wyzwania nas inspirują i mobilizują. W ten sposób się rozwijamy, a repertuar naszych umiejętności stale się powiększa.

Możecie

Staramy się uchwycić to, kim jesteście. Waszą osobowość. Waszą miłość. Waszą radość. Proces ten jest czymś więcej niż wideo-rejestracją. To jest namiastka kina. 

Nam

Jesteśmy fanami historii miłosnych. Każdy ślub jest inną opowieścią. Każdą z nich opowiadamy tak, by wzruszała. Zawsze wyrażamy wdzięczność za to, że pary obdarzyły nas zaufaniem..

Zaufać

Z wyczuciem bez zamieszania podążamy za wydarzeniami uroczystego dnia. Najlepsze ujęcia uzyskujemy wówczas, gdy nasi bohaterowie nie wiedzą, że znajdują się w obiektywach naszych kamer.

Keith Marshall

Designer

George Williams

Developer

Julia Castillo

Client Service